Energy Centre České Budějovice  
Poradenství Stavby a rekonstrukce domů Vytápění Úspory energie Obnovitelné zdroje Bezplatně a nezávisle


Poradenstvi
Pro veřejnost
Pro města a obce
Pro školy
Pro firmy
Projekty EU
ECČB
Členové ECČB
Orgány ECČB
Tým ECČB
Kontakt
GDPR
Realizované akce
YouTube
Facebook
Výroční zpráva ECČB
ZASÍLÁNÍ AKTUALIT
Setkání EKIS 2018

Aktuality z TZB-info


Zelená linka


vytisknout stránku

Spolek Energy Centre České Budějovice (ECČB) je poradenské středisko, které svou činnost zaměřuje především na Jihočeský kraj.


Ve středu zájmu ECČB stojí hospodárné využívání energie a zvyšování podílu obnovitelných zdrojů energie na celkové energetické spotřebě. ECČB se snaží svou činností zvyšovat zájem veřejnosti o tuto problematiku a poskytovat všem zájemcům kvalitní a aktuální informace, mimo jiné ve formě poradenství.

Na základě spolupráce s významnými partnery z České republiky i ze zahraničí ECČB od svého vzniku realizovalo již celou řadu projektů na regionální, celostátní a evropské úrovni, od organizování seminářů a exkurzí přes energetické studie a audity či vydávání informačních brožur a pořádání soutěží pro děti a mládež až po konkrétní realizace energeticky úsporných opatření a instalací zařízení na využití obnovitelných zdrojů energií.

Energy Centre České Budějovice bylo založeno roku 1998 na základě spolupráce mezi jižními Čechami a Horním Rakouskem. Hlavní partnerskou organizací z Horního Rakouska je Hornorakouský svaz pro úspory energií (O.Ö. Energiesparverband).

eccb.jpg 
Poslední aktualizace: 14.12.2018

úvodní strana